English | עברית
יתרונותיהם של פירות אורגניים
Created by Nir Ramati in 09/02/2015 13:42:09

הם נוצצים, מבריקים, משורטטים להדהים, נטולי פגמים ובעלי צבעים מרהיבי עין. סביר להניח שכבר הכרתם את פירות החממה. הם נמכרים בכל סופר וכמעט בכל מכולת – בוהקים ביופיים וקוראים לצרכן להושיט יד ולנגוס בהם


"פעם, לעגבניה היה טעם של עגבניה"

הם נוצצים, מבריקים, משורטטים להדהים, נטולי פגמים ובעלי צבעים מרהיבי עין. סביר להניח שכבר הכרתם את פירות החממה. הם נמכרים בכל סופר וכמעט בכל מכולת – בוהקים ביופיים וקוראים לצרכן להושיט יד ולנגוס בהם. אין ספק שהפירות המגודלים כיום בחממות הם בין הפיתוחים המרשימים ביותר בעמידות שלהם לאורך זמן, בגודל יוצא הדופן, בצבע הבוהק שלהם ובטעמם העשיר. אבל אל תטעו – כמו בכל "תעשיית זוהר" אחרת, גם כאן מסתתר הרבה רעל מאחורי היופי המרשים והטעם המפתה.


אם לדבר במספרים, “הרבה רעל" נמדד ב- 3.5 טונות של חומרי הדברה על כל 1,000 דונם. מדובר במספר עצום של חומרים המיועדים לשפר את טעמי הפירות שאנו אוכלים, להשביח את המראה של הפרי, להאריך את משך חייו על מנת לאפשר גידול במכירות שלו ולגדל יותר יחידות פרי לכל מ"ר של גידול. קבוצות חומרי ההדברה השונות מיועדות למנוע מהעשבים השוטים לגזול את כמויות המים והאדמה על חשבון גידולי הפירות וכן להשמיד מזיקים שונים הפוגעים ביופיים ושלמותם של הפירות.


למנוע את המחלות בטרם התפרצותן

אבל לא רק רעלים לוקחים חלק בתהליך הגדילה של התפוח שאכלתם היום.  התעשיות השונות משתמשות בשיטות הנדסה גנטיות המעריכות את חיי המדף של הפרי ואחראיות על יצירת פירות מושלמים ויפים. אלו מעלים את הצריכה מצד הלקוחות ומהווים גידול משמעותי ברווחיות הפירות והגידולים עבור החקלאים. שיטות אלו מכניסות לגופנו חומרים רעילים האחראיים לפיתוח מחלות כרוניות קשות; ביניהן קשיי ריכוז וכאבי ראש, אלרגיות ומחלות לב, סוגי סרטן ועוד.


האם אתם מוכנים לשלם בגופכם את מחירי הפירות היפים? רבים בוחרים להימנע מתוצרת יפה – אך – רעילה זו ומעדיפים את הפירות האורגניים. הפירות האורגניים שומרים על הערכים התזונתיים הטבעיים מבלי לעבור שום תהליך עיוות או עיבוד מלאכותי כלשהו. למעשה, היתרונות הרבים של תזונת פירות מלאה כמעט ולא ניתנים לספירה שכן בכל שנה מתגלות עוד ועוד איכויות שונות של הפירות הטבעיים.


נוגדי חמצון

אקמול או אופטלגין? אתם יכולים לשכוח מהם. בצריכה של פירות אורגניים גופכם ישמור על עצמו מפני מחלות וחיידקים החיים סביבנו ובתוכנו כל הזמן. נוגדי החמצון כשמם כן הם – מונעים, מטפלים וממגרים במחלות חמצוניות שונות הנגרמות כתוצאה מעלייה ברמות הרדיקלים החופשיים בגוף. אלה הינם תוצר של תהליכי הפקת אנרגיה טבעיים או תוצאה של ספיגתם מהמים והמזון הכוללים רעלנים שונים, מתהליכי תיעוש הסובבים אותנו ומחלקיקים חופשיים המזהמים את מערכות הגוף הפנימיות.


פלבנואידים – ממגרים את המחלות

הפלבנואידים מצויים בפירות אורגניים בלבד ותפקידם הוא לדחות פעילות של חיידקים, לטפל בווירוסים ובפטריות ולהגן על גופו של האדם בהתמודדות עם מחלות קשות. הפלבנואידים ממוגרים בצריכת פירות המרוססים ברעלים שונים ובדישונים כימיים קטלניים.


אנטוציאנינים – שומרים עליכם מקרינה

האנטוציאנינים הינם למעשה קבוצת תרכובות צמחיות המעניקה לפירות את הגוונים הייחודיים שלהם. האנטוציאנינים מסייעים בהגנה מפני קרינה ופיתוח מחלות הנגרמות מקרינה. כמובן שתחת ריסוס יעילות פוחתת ואף מתבטלת.חזור »
מוצרים במבצע
Featured Products

תפוח גאלה - gala apple

Product Image
מחיר ל : 19.90
לפרטים נוספים

פסטה אורגנית - pasta

Product Image
מחיר ל : 5.99
לפרטים נוספים

אבוקדו אורגני - avocado

Product Image
מחיר ל קילו: 9.00
לפרטים נוספים

פטרוזליה שורש - root parsley

Product Image
מחיר ל צרור 3 יחידות: 7.90
לפרטים נוספים

כרוב לבן - white cabbage

Product Image
מחיר ל קילו: 9.30
לפרטים נוספים

חסה ערבית - arab lettuce

Product Image
מחיר ל יחידה: 5.90
לפרטים נוספים

בננה - banana

Product Image
מחיר ל קילו: 10.40
לפרטים נוספים

ברוקולי - broccoli

Product Image
מחיר ל קילו: 10.50
לפרטים נוספים

פריכיות אורז - rice cakes

Product Image
מחיר ל אריזה: 5.99
לפרטים נוספים

סל פירות וירקות קטן

Product Image
מחיר ל סל: 95.00
לפרטים נוספים

 

© אור-גני    מעוניינים להירשם? טלפון: 08-9791616 פקס: 08-9791818    דוא"ל: info@or-gani.org.il   כתובת למשלוח דואר: ת.ד 34488 ירושלים

   
הקמת אתר   |   פרסום בגוגל - מרקטיזם   |   עוצב ע"י

Your cart is currently empty.