English | עברית
טיפים לשמירה על טריות משלוחים
Created by Nir Ramati in 18/03/2015 16:42:47

העסק שלכם מציע שירותי חיוני במיוחד עבור הלקוחות השונים: משלוח של פריטים שונים עד לפתח הבית


העסק שלכם מציע שירותי חיוני במיוחד עבור הלקוחות השונים: משלוח של פריטים שונים עד לפתח הבית. בין אם המדובר הוא בירקות, במצרכי מזון או בכל דבר אחר, ברור לכם שהמוניטין של העסק שלכם, כמו גם תחושת הסיפוק של הלקוחות, נקבעים על פי האיכות של משלוחי הארגזים עד הבית, ובעיקר הפריטים שבתוכו. 

כשזה נוגע למוצרי מזון, המטרה היחידה צריכה להיות שמירה על טריות המוצרים הנשלחים. אבל איך בדיוק עושים את זה?

הכול מתחיל ממקצועיות הגורם המבצע

במרבית המקרים, חנות או רשת שיווק המציעה שירות משלוחים עבור לקוחותיה נעזרת בחברות חיצוניות שלוקחות על עצמן את ביצוע המשימה מבחינה טכנית – אלו הן חברות השילוח השונות. 

לכן, ברור מדוע נדרש שהחברה הזו תהיה אכן האמינה והמקצועית ביותר שניתן להעלות על הדעת, מה שיסייע לאנשי העסק להעניק לה את המושכות ללא היסוס.

המקצועיות של החברה תביא לכך שכל משלוח ייעשה תוך פרק הזמן המינימלי, ובהתאם ללוח הזמנים שנקבע, מה שמגדיל מאד את הסיכויים לכך שהפריטים אכן יהיו הטריים ביותר האפשריים.

לכל פריט, יש תנאי משלוח שונים

סוגיה משמעותית אחרת שיש לתת עליה את הדעת הוא התנאים בהם נדרש להעביר כל משלוח על מנת שיישמר הטרי ביותר האפשרי, או אפילו כדי למנוע מצבים בהם הוא יתקלקל, חלילה. ישנם לא מעט פריטי מזון אשר מחייבים הובלה בקירור, לעיתים אפילו על פי חוק, כך שברור שהגורם המבצע צריך להחזיק בציוד המיועד לבצע סוג זה של שילוח.

בחירת הציוד הטכני המשמש למשלוח צריכה להיעשות, לכן, לאחר שיודעים בדיוק מה עשויים הלקוחות השונים לבקש כחלק מהמשלוח. פעמים רבות, נערכות שיחות תיאום עם הגורמים המבצעים, מה שמאפשר לקבוע את מצבת כלי הרכב או אמצעי השילוח שעשויה להילקח בחשבון עבור העסק האמור.

אחסון, טריות ומה שביניהם

לעיתים, אפילו אם המשלוח נעשה "על פי הספר", ובהתאם לכל הדגשים שהובאו מעלה, הלקוח מקבל, בסופו של יום, פריטים שאינם טריים. הסיבה לכך, ניחשתם נכון, היא שהמוצרים שנבחרו לא היו טריים מלכתחילה – ולא נמצא כיום ציוד שילוח והובלה שיכול להפוך מוצרים שאינם טריים לכאלה.

במילים אחרות: בעת ביצוע משלוח, חשוב לא רק להגדיר איך להוביל, אלא גם מה להוביל. היות והלקוח לא נמצא שם על מנת לבחור עבורו את המוצרים האיכותיים ביותר, צריך שגורם מומחה מטעם העסק שלכם כן יעשה זאת. אם המדובר הוא בירקות, אם לוקחים דוגמא נפוצה, יש לבחור אך ורק ירקות טריות, ורצוי כאלה שאינם עומדים על המדף פרק זמן ארוך "מדי". אין לשכוח שכאשר הלקוח מקבל מוצר שאינו איכותי במסגרת המשלוח, תחושת התסכול אצלו עולה, עד שבפעם הבאה הוא בהחלט עלול להעדיף חברה שונה בתכלית.

דגש משמעותי אחר הוא על אחסון המוצרים בתנאים האידיאליים לכך, גם כאן בהתאם לסוגם, מה שיאפשר לשמור על הטריות שלהם כל העת.

חזור »
מוצרים במבצע
Featured Products

סל פירות וירקות קטן

Product Image
מחיר ל סל: 95.00
לפרטים נוספים

12 ביצי חופש אורגניות

Product Image
מחיר ל : 16.99
לפרטים נוספים

פריכיות אורז - rice cakes

Product Image
מחיר ל אריזה: 5.99
לפרטים נוספים

בננה - banana

Product Image
מחיר ל קילו: 10.40
לפרטים נוספים

סל פירות וירקות אורגניים גדול

Product Image
מחיר ל סל: 135.00
לפרטים נוספים

ברוקולי - broccoli

Product Image
מחיר ל קילו: 10.50
לפרטים נוספים

אבוקדו אורגני - avocado

Product Image
מחיר ל קילו: 9.00
לפרטים נוספים

סל ירקות אורגניים קטן

Product Image
מחיר ל סל 10 ירקות: 85.00
לפרטים נוספים

תפוח גאלה - gala apple

Product Image
מחיר ל : 19.90
לפרטים נוספים

סל ירקות אורגניים גדול

Product Image
מחיר ל סל 13 מוצרים: 125.00
לפרטים נוספים

 

© אור-גני    מעוניינים להירשם? טלפון: 08-9791616 פקס: 08-9791818    דוא"ל: info@or-gani.org.il   כתובת למשלוח דואר: ת.ד 34488 ירושלים

   
הקמת אתר   |   פרסום בגוגל - מרקטיזם   |   עוצב ע"י

Your cart is currently empty.