English | עברית
ירקות ופירות לשייק אורגני - הכי טבעי שיש
Created by Nir Ramati in 24/10/2016 22:27:05


טרנד הפירות והירקות האורגניים והתזונה הבריאה רק צובר תאוצה במהלך השנים האחרונות בישראל ולא בכדי. בימנו אלו אנשים רבים, מבוגרים וצעירים כאחד, מבינים היטב את החשיבות הרבה של תזונה בריאה ונכונה שבעזרתם ניתן להגיע לשיפור משמעותי באיכות החיים ובתפקוד היומיומי במישורים שונים, בין מדובר בביצועי ספורט וכושר יותר טובים ובין אם בכל הנוגע לתפקוד ומחשבה באופן יותר צלול במהלך בעבודה, בלימודים ובעצם בכל במישור בחיים. כאשר שומרים על תזונה תקינה ומאוזנת ניתן לשפר את התפקוד הגופני על כל צדדיו כאחד וליהנות מחיים בריאים, מהנים ושלמים יותר.

 

במאמר הבא שלפניכם נסקור מספר אפשרויות ושילובים מעניינים של פירות וירקות אורגניים לשייקים, היתרונות שבצריכת שייקים בריאים וטעימים אלו ועוד – שילובים ייחודים אלו בעצם יהוו עבורכם מזון בריא במיוחד ובו בזמן וגם טעים מאוד, שילוב אידיאלי ואוליטמטיבי לכל דבר.

 

שייקים אורגניים מעניינים ומגוונים

במרבית המקרים שילוב של פירות ו/או ירקות בעלי אותו הצבע יאפשר לכם ליהנות משייק טעים ומאוזן - כך למשל, שילוב בין מנגו ובננה נחשב לייחודי ומעניין למדי ומומלץ לנסותו בהקדם, אם עדיין לא הזדמן לכם לטעום שילוב זה. מלבד שילוב הטעמים הנהדרים, שייק זה יספק לכם מנת ויטמינים גדולה, כמות שבהחלט יותר ממומלץ לפתוח איתה את היום. הכמות הויטמינים והמינרלים המכובדים בשייקים אורגניים מסוג זה תמלא את גופכם באנרגיות בריאות וטובות ובין היתר תביא לכך שתוכלו לבצע את כל המשימות היומיות בקלות, נינוחות וחיוך.

 

אנו ממליצים להכין שייקים אורגניים של פירות או ירקות בתדירות גבוהה, אפילו על בסיס יומיומי - תוכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר בתחביב והרגל בריא וטוב במיוחד, אבל חשוב מאוד לזכור לשמור על גיוון בשילובים האפשריים. כאשר מכינים שייק מסוג אחד בלבד בכל פעם מחדש, קרוב לוודאי כי הדבר ישעמם וימאס תוך זמן קצר וכך לא תצליחו לשמור על ההרגל הבריא וקרוב לוודאי תפסיקו עם השייקים באותו המהירות שהתחלתם, כך לפחות לפי מקרים שכיחים רבים. בנוסף גיוון בשילובי השייקים יביאו אתכם להיחשף לפירות וירקות נוספים ושונים, טעמים חדשים וכמובן ויטמינים ומינרליים מגוונים לגופכם. חשוב להעניק לגוף מרכיבים בריאים שונים מעת לעת ולא להתקבע על תפריט זהה. צריכה מגוונת של פירות וירקות תספק לכם תזונה מאוזנת ובריאה יותר, תזונה המאופיינת בכלל הויטמינים והמינרלים הנדרשים לתפקוד תקין ובריא של גוף האדם לאורך זמן.

 

בחירה נכונה של פירות וירקות אורגניים

כאשר נפנה לרכוש פירות וירקות אורגניים על מנת להכין שייקים לבחירתכם, חשוב שנדע היכן לרכוש את הפירות והירקות בצורה נכונה ומתאימה - נצטרך לרכוש פירות/ירקות אורגניים איכותיים וטריים, אשר מגודלים בתנאים האורגניים הטובים ביותר, כך נוכל ליהנות משייקים הרבה יותר טעימים ובריאים, דבר אשר יטיב עמנו בטווח הזמן הקצר והארוך. זוהי האופציה המושלמת בעבור כל אחד אשר יהיה מעוניין בתזונה נכונה וחכמה.

 

ניתן למצוא היום מבחר משווקים של ירקות ופירות אורגניים משובחים ברחבי הארץ, וכן גם ברשת האינטרנט בהזמנה נוחה ופשוטה. במידה ואתם לא בקיאים בנושא האורגני לעומקו, תוכלו תמיד להיעזר באתרים אלו באיש מקצוע או מוכרן על מנת שיעזור לכם למצוא את הפירות והירקות המתאימים ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם.
חזור »
מוצרים במבצע
Featured Products

תפוח גאלה - gala apple

Product Image
מחיר ל : 19.90
לפרטים נוספים

פסטה אורגנית - pasta

Product Image
מחיר ל : 5.99
לפרטים נוספים

סל ירקות אורגניים קטן

Product Image
מחיר ל סל 10 ירקות: 85.00
לפרטים נוספים

בננה - banana

Product Image
מחיר ל קילו: 10.40
לפרטים נוספים

חסה ערבית - arab lettuce

Product Image
מחיר ל יחידה: 5.90
לפרטים נוספים

פלפל אדום - red pepper

Product Image
מחיר ל קילו: 8.90
לפרטים נוספים

פטרוזליה שורש - root parsley

Product Image
מחיר ל צרור 3 יחידות: 7.90
לפרטים נוספים

ברוקולי - broccoli

Product Image
מחיר ל קילו: 10.50
לפרטים נוספים

סל ירקות אורגניים גדול

Product Image
מחיר ל סל 13 מוצרים: 125.00
לפרטים נוספים

שמן זית כתית טהור אורגני - Organic Extra Virgin O

Product Image
מחיר ל בקבוק: 36.99
לפרטים נוספים

 

© אור-גני    מעוניינים להירשם? טלפון: 08-9791616 פקס: 08-9791818    דוא"ל: info@or-gani.org.il   כתובת למשלוח דואר: ת.ד 34488 ירושלים

   
הקמת אתר   |   פרסום בגוגל - מרקטיזם   |   עוצב ע"י

Your cart is currently empty.