English | עברית
תוספי מזון אורגניים לספורטאים
Created by Nir Ramati in 24/10/2016 22:41:36


מחקרים שונים שנערכו בשנים האחרונות מצביעים על כך שתזונה אורגנית נכונה מעלה בכ-70% את סיכויי ההצלחה של העוסקים בספורט במקצועות רבים. כיום מרבית הספורטאים המקצועיים כבר יודעים ומכירים היטב כחלק מהתפריט היומי ו/או השבועי שלהם אילו תוספי תזונה אורגניים מתאימים עליהם ליטול בכל פעם, באיזו תדירות, לאחר איזה אימון או פעילות וכו'.

 

שילוב נכון של ספורט ותוספי תזונה

זוהי לרוב המטרה המרכזית בקרב המתאמנים השונים, כיוון שנטילת תוספי תזונה ללא אימון לא תסייע להם להגיע למטרה. לספורטאים, יש דרישות תזונה הגבוהות פי שניים משל אדם רגיל שאינו מתאמן ברמה מקצועית, כמו למשל נוגדי דלקות אשר נמצאים בוויטמינים ושומנים חיוניים כגון אומגה 3. שימוש עם תוסף יעיל זה, יגרום להפחתת פציעות בגוף, איזון רמת הסוכר בדם וחמצון יעיל של השומנים בגוף.

 

בנוסף אבקות חלבון שמכילות גם חלבונים וגם פחמימות בתוספת חומצת אמינו, ויטמינים ומינרלים. מדובר על תוסף מזון שעשיר בקלוריות ועוזר לצבור מסה שהיא בדרך כלל מסת השרירים, כך שהא תיבנה ביעילות תוך שמירה על הגוף בזמן אימונים. ישנן קבוצות של וויטמינים, אשר מגנים ומשקמים את הגוף. מולטי וויטמינים הן הקבוצה של הוויטמינים היעילים לגוף, אך חשוב ליטול רק את המינון הנכון. יש לזכור, כי מינון גבוה מדי יזיק לגוף, כך שיגרום לפעול ההפוכה שלבטח אינה רצויה לנו.

 

ישנם אימונים מסוימים שאינם "בריאים" בהכרח לגוף של כל מתאמן, למשל אימון משקולות שנועד לבנות את מסת השריר בגלל זה, לכן עלינו להגן על גופנו בהתאם באמצעות שימוש נכון ויעיל בתוספי המזון. כל מי שמתאמן בחדר כושר, יצטרך להתייעץ עם תזונאית מומחית, אשר תייעץ לו בדבר אכילה של מזון יעיל לסוג האמונים וכן על תוספי מזון שיש ליטול וכן על המינון הנכון שלהם.

 

מניעה של מחלות לב והורדת לחץ דם

תוסף המזון האולטימטיבי לספורטאים הוא אומגה 3, ניתן למצוא עשרות יתרונות בריאותיים בשימוש עם תוספת חיונית זו למשל, הורדה של רמת השומנים בדם, מניעה של מחלות לב, הורדת לחץ הדם ועוד. גם במזונות השונים כגון טונה למשל, ניתן למצוא את האומגה 3 אך לא ברמות גבוהות כפי שהן מצויות בתוספת מיוחדת זו אם בשומן או בקפליות. ישנם עוד מבחר תוספי מזון אורגניים מיוחדים שנוהגים לעשות בהם שימוש בזמן דיאטת חיטוב, כך שהשימוש בתוספי המזון מגביר את קצב של ניצול השומן בגוף וכן הקטנה של תחושת הרעב.

 

גם שילוב של אב ומגנזיום ותוספת של וויטמין מסוג B6 עם הרכב מסוים מעצים את השינה הבריאה של המתאמנים, כך שתהיה הפרשה טובה יותר של הורמונים אנבוליים כגון טסטוסטרון. יש לציין כי התהליך יהיה באופן טבעי והמסה של השרירים תיבנה בצורה טבעית לחלוטין. חשוב להתייעץ עם מאמן אישי או גורם מקצועי מתאים ועם תזונאים המתמחים בספורט לפני שתיטלו כל תוסף. גם לסוג האימון יתאימו התזונאים והמאמנים את תוספי התזונה המתאימים וכן את המינון הנכון.
חזור »
מוצרים במבצע
Featured Products

פלפל אדום - red pepper

Product Image
מחיר ל קילו: 8.90
לפרטים נוספים

לחם שיפון מלא - rye bread

Product Image
מחיר ל כיכר: 12.99
לפרטים נוספים

בננה - banana

Product Image
מחיר ל קילו: 10.40
לפרטים נוספים

אבוקדו אורגני - avocado

Product Image
מחיר ל קילו: 9.00
לפרטים נוספים

לחם דגנים קל - grain bread

Product Image
מחיר ל כיכר: 12.99
לפרטים נוספים

חסה ערבית - arab lettuce

Product Image
מחיר ל יחידה: 5.90
לפרטים נוספים

פסטה אורגנית - pasta

Product Image
מחיר ל : 5.99
לפרטים נוספים

פטרוזליה שורש - root parsley

Product Image
מחיר ל צרור 3 יחידות: 7.90
לפרטים נוספים

תפוח גאלה - gala apple

Product Image
מחיר ל : 19.90
לפרטים נוספים

ברוקולי - broccoli

Product Image
מחיר ל קילו: 10.50
לפרטים נוספים

 

© אור-גני    מעוניינים להירשם? טלפון: 08-9791616 פקס: 08-9791818    דוא"ל: info@or-gani.org.il   כתובת למשלוח דואר: ת.ד 34488 ירושלים

   
הקמת אתר   |   פרסום בגוגל - מרקטיזם   |   עוצב ע"י

Your cart is currently empty.